👈 فروشگاه فایل 👉

از بين بردن افت سرعت كامپيوتر

ارتباط با ما

... دانلود ...

از بين بردن افت سرعت كامپيوتر

عنوان مقاله: از بين بردن افت سرعت كامپيوتر

قالب فایل: WORD

فهرست مطالب:

● اجرای دقيق Scan disk

● حذف فايل های موقت موجود بر روی هارد ديسک

● حذف اطلاعات موجود در Cache برنامه مرورگر

● defrag نمودن فايل های موجود بر روی هارد ديسک

● اجرای يک برنامه ويروس ياب

● بررسی سيستم به منظور وجود Spyware

● غيرفعال نمودن برنامه های نصب شده غيرضروری

● پاک کردن ريجستری

● ايجاد يک فايل Swap با ظرفيت ثابت

● بهنگام نمودن درايورهای سيستم

● استفاده از حافظه RAM بيشتر و هارد درايوهائی با 7200 دور در دقيقه (RPM)

● تبديل سيستم فايل

* بخشی از ابتدای مقاله:

شايد تاکنون برای شما اين سوال مطرح شده باشد که علت افت ناگهانی سرعت کامپيوتر و کند کار کردن آن چيست و برای بهبود و يا افزايش سرعت آن می بايست چه اقدام و يا اقداماتی را انجام داد ؟ پاسخ به سوال فوق متغير بوده و ممکن است دلايل متعددی در اين رابطه وجود داشته باشد . در برخی موارد ممکن است با رعايت برخی نکات ساده در خصوص نحوه نگهداری سيستم مشکل برطرف گردد و در موارد ديگر ممکن است مجبور به ارتقاء سيستم و يا تعويض قطعات مسئله دار گرديم . در این ترفند قصد داریم به برخی نکات اوليه به منظور بهبود کارآئی سيستم اشاره کنیم.

اجرای دقيق Scan disk : وجود اشکال در فايل های ذخيره شده بر روی هارد ديسک ممکن است کاهش کارآئی سيستم و بروز اشکالات فيزيکی هارد ديسک را بدنبال داشته باشد . با اجرای برنامه Scan disk می توان تعداد زيادی از خطاهای موجود بر روی هارد ديسک را برطرف نمود . برنامه فوق بررسی لازم در خصوص وجود اشکالات فيزيکی بر روی هارد ديسک را نيز انجام خواهد داد . بخاطر داشته باشيد که با توجه به ظرفيت هارد ديسک نصب شده بر روی کامپيوتر ، فرآيند بررسی وضعيت هارد ديسک می تواند مدت زمان زيادی بطول انجامد و نمی بايست در اين فاصله عمليات خاصی را انجام داد .

حذف فايل های موقت موجود بر روی هارد ديسک : فايل های موقت به آندسته از فايل ها اطلاق می گردد که معمولا' پس از نصب يک برنامه همچنان بر روی هارد ديسک باقی می مانند و می توان بدون نگرانی اقدام به حذف آنان نمود .

حذف اطلاعات موجود در Cache برنامه مرورگر: فايل های cache شده ، به آندسته از فايل هائی اطلاق می گردد که در زمان استفاده از اينترنت بر روی سيستم شما باقی مانده و اغلب شامل تصاويری می باشند که به منظور نمايش صحيح صفحات وب ، برنامه مرورگر مجبور به دريافت آنان از اينترنت شده است ....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت انتقال حرارت و محاسبات آن در تجهیزات تاسیسات مکانیکی تئـوري حسابـداري (1) مقاله طلاق دانلود مقاله انگلیسی روانشناسی مشاوره درایالات متحده آمریکا نقشه هاي سازه اي ساختمان 5 طبقه