👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه سوئيچينگ رگولاتور 75 وات

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه سوئيچينگ رگولاتور 75 وات

بخشی از متن اصلی:

فهرست مطالب :

فيلتر ها

دكو لاسيون و ولتاژ ripple

رگولاسيون ولتاژ ( voltage regulation)

ضريب اعوجاج سيگنال يکسو شده

يک فيلتر خازني ساده

اعد جاج خازن فيلتر

فيلتر Rc

عملكرد dc قسمت Rc

عملكرد Ac قسمت Rc

مدار هاي چند برابر كننده ولتاژ

سه برابر كننده و چهار برابر كننده هاي ولتاژ

رگولاتور هاي ولتاژ Discret

رگولاتور هاي زنر و ترميستو

Ic هاي رگولاتور ولتاژ

منابع تغذيه علمي

رگولاتورهاي خطي، نياکان رگولاتورهاي switching

معايب منابع تغذيه خطي

یك رگلاتور ولتاژ مودري است كه يك ولتاژ تقريبا” ثابت را به عنوان ورودي دريافت مي كند و به عنوان خروجي ولتاژي پايين تر از ولتاژ اوليه تحويل مي دهد كه اين ولتاژ خروجي در برابر محدوده مسيعي از تغييرات بار خروجي و يا ولتاژ ورودي ثابت مي ماند و ب اصطلاح گوله شده است – البته در بعضي از انواع منابع تغذيه suntching ولتاژ خروجي حتي بالاتر از ولتاژ ورودي نيز هست . يك منبع تغذيه ولتاژ ac را از منبع تحويل مي گيرد و آن را كويي كند و سپس با استفاده از متغير مناسب ورودي IC رگو لاتور فراهم مي شود و در خروجي ولتاژ گوله شده را خواهيم داشت .

Ic هاي رگولاتور ولتاژ در محدوده وسيعي از ولتاژهاي خروجي موجود هستند . اين Icها همچنين مي توان براي هر ولتاژ خروجي دلخواه با انتخاب مقاومتهاي خروجي مناسب بكار برد .

بلاگ دياگرام يك منبع تغذيه معمولي در شكل نشان داده شده است . ولتاژ متناوب موجود (معمولا” 120v) به يك ترانسفورماتور متصل شده است كه سطح ولتاژ را بالا يا پايين مي آورد ( معمولا” در مدارها ولتاژهاي پايين مورد نياز است ) ولتاژ خروجي ترانسفورماتور به يك يكسو ساز نيم موج يا تمام موج ( عموما” تمام موج ) ديودي متصل است . خروجي يكسو ساز به يك فيلتر مناسب متصل است تا تغييرات و متاژاين ناجيه نرمتر شود . اين ولتاژ كه با ripple يا اعد جاج همراه است به عنان ورودي يك IC رگولاتور ولتاژ مورد استفاده قرار مي گيرد خروجي اين IC ها در برابر تغببرات وسيع جريان با اعد جاج معيار كم همراه است.

این فایل به همراه چکیده، فهرست، متن اصلی و منابع با فرمت doc ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار می گیرد.

تعداد صفحات:45

👇محصولات تصادفی👇

سيستم هاي DCS و PLC كارخانه آلوميناي جاجرم كاربرد ايزو 9000 در صنعت خدمات بررسی تحلیل حقوقی رای مشورتی دیوان دادگستری بین المللی در مورد ساخت دیوار حائل در سرزمین های اشغالی شبيه سازي و آموزش میکرومتر 1-0 اینچی با دقت 0.0001 با استفاده از Flash Player نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان زرین دشت (واقع در استان فارس)